A+ A-
2017-04-262 maja 2017 roku - zapraszamy na 'Bieg z Flagą'!

Już 2 maja 2017 roku na katowickiej Dolinie Trzech Stawów odbędzie się 'Bieg z Flagą' na dystansie 5km, w tym masz Nordic Walking oraz mini biegi dla najmłodszych.

Biegom towarzyszyły będą pokazy sportowe oraz stoiska informacyjno-edukacyjne partnerów wydarzenia - serdecznie zapraszamy!

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach jest Partnerem 'Biegu z Flagą'.

2017-04-25Projekt 'Śląski system PSF wsparciem rozwoju MŚP'


Logo Projektów
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach wraz z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach operatorem finansowym województwa śląskiego w okresie 2017-2022 r.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach w partnerstwie z Izbą Rzemieślniczą w Katowicach uzyskała rekomendacje na realizację projektu: „Śląski system PSF wsparciem rozwoju MŚP”, w ramach którego będzie dystrybuować środki finansowe - dofinansowanie na realizację usług doradczych, szkoleniowych dla mikro, małych i średnich firm z województwa śląskiego zgodnych z ich potrzebami w okresie IV.2017-XII.2022 r.

Sektor MMŚP będzie mógł korzystać przy współfinansowaniu, jakie daje operator z usług szkoleniowych, doradczych, specjalistycznych kursów, egzaminów czeladniczych, mistrzowskich, kwalifikacyjnych kursów, dopasowanych do potrzeb, rozwoju przedsiębiorstw.
Ulotka promująca Projekt
plakat promujący projekt

2017-04-24Nominacja Pana Andrzeja Zarzyckiego do tytułu Człowiek Ziemi Gliwickiej 2016


Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach serdecznie gratuluje Panu Andrzejowi Zarzyckiemu nominacji do tytułu CZŁOWIEK ZIEMII GLIWICKIEJ 2016 za działalność na rzecz rozwoju rzemiosła i drobnej przedsiębiorczości oraz promocję miasta Gliwice.

Pan Andrzej Zarzycki jest Członkiem Zarządu katowickiej Izby Rzemieślniczej, Starszym Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Gliwicach oraz właścicielem Cukierni Łodzianka Gliwice.

Zdjęcie pisma z gratulacjami


2017-04-2025 kwietnia - Targi Pracy w Mikołowie

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach​ serdecznie zaprasza na Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się 25 kwietnia 2017 roku w Hali Sportowej MOSiR w Mikołowie, w godzinach od 11:00 do 16:00. Celem targów jest promocja szkolnictwa ponadgimnazjalnego, zawodów rzemieślniczych, ofert pracy, małej i średniej przedsiębiorczości.

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach jest Partnerem wydarzenia.

2017-04-19Drukarz na antenie TVP3 Katowice


Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach uprzejmie informuje, że w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia 2017 roku o godzinie 20:15 na antenie TVP3 Katowice wyemitowany zostanie odcinek cyklu 'Mam świetną pracę' poświęcony zawodowi drukarza - serdecznie zapraszamy do oglądania!

2017-04-18Dzień otwarty firmy Weindich


Chcesz otworzyć z nami sezon na grilla? Poznać smak potraw z pieca opalanego drewnem? Czy też napić się dobrej kawy przygotowanej przez baristę lub zdrowego koktajlu z owoców? A może rozbudowujesz lub zakładasz swój lokal szukając, w dobrych cenach, sprzętu do jego wyposażenia?

Zapraszamy na bezpłatne pokazy, wspólne grillowanie i wiosenne promocje zakupowe do siedziby firmy Weindich w Centrum Kulinarnym! Dodatkowo, gastronomiczną ofertę wydarzenia urozmaici zjazd food trucków.

W dniu 19 kwietnia w siedzibie firmy Weindich Centrum Przemysłu Mięsnego i Gastronomii przy ul. Adamieckiego 8 w Chorzowie, w godz. od 9:00-20:00, odbędzie się Dzień otwarty (wstęp wolny).

Wydarzenie skierowane jest do branży gastronomicznej tj. dystrybutorów i handlowców, restauratorów, szefów kuchni i kucharzy, menedżerów restauracji, dostawców produktów dla branży HoReCa oraz pasjonatów gotowania itp. Więcej informacji na stronie: www.weindich.pl 

2017-04-13XXIV Wielka Gala - Pełna relacja w serwisie Youtube!


https://www.youtube.com/watch?v=FRzHgPurFXo

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zapraszamy do obejrzenia PEŁNEJ RELACJI z XXIV Wielkiej Gali w serwisie Youtube.

1 kwietnia 2017 roku, w uroczystej Gali udział wzięło dwa tysiące rzemieślników, przedsiębiorców i zaproszonych gości.

XXIV Wielka Gala ma dla nas szczególny wydźwięk - w tym roku obchodzimy Jubileusz 95-lecia powstania naszej organizacji.

Warto podkreślić, że w czasie jej trwania nagrodzony został najlepszy Rzemieślnik Roku w województwie śląskim. Rzemieślnikiem Roku 2016 został Pan Jakub Wyciślik - właściciel firmy Meble - Meble - Stolarstwo KEJA Jakub Wyciślik.

2017-04-12Zmiana 14 kwietnia 2017 roku


Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek (14 kwietnia 2017 roku) Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach będzie czynna do godziny 12:00. Za wszelkie niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy.

2017-04-12Wesołego Alleluja!


Z okazji Świąt Wielkanocnych Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach składa życzenia radości, pomyślności oraz nadziei płynącej z Faktu Zmartwychwstania Pańskiego

Wielkanoc 2017 życzenia

2017-04-07Konkurs Wiedzy o Zasadach BHP


W dniu 07 kwietnia 2017 roku w siedzibie Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach odbył się etap wojewódzki XVII Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „BEZPIECZNIE OD STARTU”.

Do konkursu przystąpiło 15 adeptów rzemiosła z Bytomia, Sosnowca, Zabrza, Żor, Gliwic, Katowic oraz z Jastrzębia Zdroju i Piekar Śląskich.

Laureatami XVII Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy – etap regionalny zostali:
1 miejsce: Małgorzata Pękal (zgłoszona przez Cech w Żorach)
- uczennica Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1 w Żorach, klasy III w zawodzie Krawiec.
- mistrz szkolący: Aniela Gałach Krawiectwo ciężkie damsko – męskie Żory

2 miejsce: Mateusz Arndt (zgłoszony przez Cech w Bytomiu)
- uczeń Zasadniczej Szkoły Zawodowa w Piekarach Śląskich im. S. Ligonia, klasy I w zawodzie Tapicer.
- mistrz szkolący: Jacek Arndt Zakład Tapicerski w Bytomiu.

Finał Konkursu, do którego zostali zgłoszeni nasi laureaci odbędzie się w dniu 31 maja 2017 roku w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie przy ul. Miodowej 14 (Pałac Chodkiewiczów).

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do polubienia naszego oficjalnego profilu na Facebooku www.facebook.com/IRMSPKatowice - gdzie obejrzeć można fotorelacje z przebiegu konkursu! 

POBIERZ WIZYTÓWKĘ

kod QR

GODZINY PRACY

     
Godziny otwarcia
  Poniedziałek - Piątek:
7:30-15:30
Biuro Obsługi Klienta 7:00-19:00

     
Godziny otwarcia w sobotę
  Sobota:
8:00-14:00

     
Godziny otwarcia w niedzielę
  Niedziela:
Nieczynne

SZYBKI KONTAKT

     
ikonka adresu
  Adres:

plac Wolności 12
40-078 Katowice

     
numer telefonu
  Telefon:

(32) 259 62 61

     
adres e-mail
  e-mail:
izba@ir.katowice.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 338879 gościem.