A+ A-
2018-01-08IV Rzemieślniczy Koncert Noworoczny - Cech Mysłowice

W niedzielę, 7 stycznia 2018 roku Cech Rzemiosł Różnych oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Mysłowicach zorganizował wyjątkowy, IV Rzemieślniczy Koncert Noworoczny.

Koncert zgromadził wielu rzemieślników, przedsiębiorców oraz ich gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele mysłowickiego samorządu, miejskich jednostek i służb mundurowych. Spotkanie było także okazją do podkreślenia znaczenia rzemiosła i małej przedsiębiorczości.

Publiczność została miło zaskoczona przez prof. Jana Klimka, Prezesa Zarządu katowickiej Izby Rzemieślniczej, Starszego mysłowickiego Cechu, który zagrał na akordeonie akompaniując solistom.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na oficjalnym profilu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach na Facebooku.

2018-01-03zmarł Pan Henryk Król

Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci śp. Henryka Króla, wieloletniego Przewodniczącego Komisji Egzaminacyjnej Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach w zawodzie malarz-tapeciarz.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 5 stycznia 2018 roku o godzinie 11:00 w Kaplicy Cmentarnej w Katowicach-Bogucicach (przy Bazylice św. Szczepana i Matki Boskiej Boguckiej - ul. Markiefki 89 w Katowicach).

2017-12-21Życzenia świąteczne


życzenia świąteczne

2017-12-20Spotkanie Opłatkowe Emerytowanych Pracowników Izby

Tradycyjnie już katowicka Izba Rzemieślnicza zaprosiła swoich emerytów do podzielenia się opłatkiem przy wspólnym stole - w środę, 20 grudnia 2017 roku odbyło się Spotkanie Opłatkowe Emerytowanych Pracowników Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy rzemieślniczym słodkim poczęstunku.

2017-12-13Spotkanie Opłatkowe Komisji Branżowej Fryzjersko-Kosmetycznej

W środę, 13 grudnia 2017 roku odbyło się Spotkanie Opłatkowe Komisji Branżowej Fryzjersko-Kosmetycznej działającej przy Izbie Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Na Spotkaniu Wigilijnym obecny był Ksiądz Kanonik Henryk Kuczob - Duszpasterz Rzemiosła Śląskiego, który skierował do zebranych życzenia błogosławionych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na oficjalnym profilu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach na Facebooku.

2017-12-12Spotkanie Opłatkowe katowickiej Izby Rzemieślniczej na antenie TVP3 Katowice

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wczorajszego wydania Aktualności TVP3 Katowice - od minuty 11:09 reportaż poświęcony Spotkaniu Opłatkowemu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

https://katowice.tvp.pl/35170659/11122017-godz2130

2017-12-11Spotkania z Doradcami Zawodowymi w Bytomiu i Sosnowcu

W poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku odbyły się dwa spotkania z Doradcami Zawodowymi (delegatury katowickiego Kuratorium Oświaty w Sosnowcu oraz w Bytomiu), w których udział wzięli Pracownicy Działu Oświaty i Kwalfikacji Zawodowych Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Podczas spotkań zaprezentowana została specyfika rzemieślniczej nauki zawodu.

2017-12-11Spotkanie Opłatkowe katowickiej Izby Rzemieślniczej

Choinka, spotkania opłatkowe i jasełka wprowadzają nas w cudowną świąteczną atmosferę. Coroczne spotkania opłatkowe Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach to już swoista tradycja. W tym roku spotkanie odbyło się w poniedziałek, 11 grudnia.

Do zebranych gości życzenia błogosławionych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia skierował Duszpasterz Rzemiosła Śląskiego ksiądz kanonik Henryk Kuczob. Następnie goście i gospodarze przystąpili do dzielenia się opłatkiem. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw które spożywamy podczas wigilijnej wieczerzy. Wszystkim zebranym uczestnikom towarzyszyła rodzinna i życzliwa atmosfera.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na oficjalnym profilu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach na Facebooku.

2017-12-08Przerwa w przyjmowaniu wniosków 13-31.12.2017 rok (Śląski system PSF wsparciem rozwoju MMŚP)

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach uprzejmie informuję, że od dnia 13 grudnia 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku, wprowadza się PRZERWĘ W PRZYJMOWANIU WNIOSKÓW w ramach projektu „Śląski system PSF wsparciem rozwoju MMŚP” (zgodnie z Opisem Systemu Wdrażania Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w województwie śląskim, Rozdział IV. Obowiązki Operatora, Pkt 53, litera ii)).

W przypadku wpłynięcia dokumentów we wskazanym okresie, wnioski będą rozpatrywane od dnia następującego po dniu zakończenia przerwy.

2017-12-04Konferencja dla Doradców Zawodowych w Katowicach

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach zaprezentowała swoją działalność podczas organizowanej przez Wydział Nadzoru Edukacji Kuratorium Oświaty w Katowicach Konferencji 4 grudnia 2017 roku.

Tematem głównym Konferencji dla 150 nauczycieli-doradców zawodowych z terenu Katowic, Tych, Świętochłowic i powiatu bieruńsko-lędzińskiego było „Doradztwo edukacyjno-zawodowe w kontekście zmian w kształceniu zawodowym”.

POBIERZ WIZYTÓWKĘ

kod QR

GODZINY PRACY

     
Godziny otwarcia
  Poniedziałek - Piątek:
7:30-15:30
Biuro Obsługi Klienta 7:00-19:00

     
Godziny otwarcia w sobotę
  Sobota:
8:00-14:00

     
Godziny otwarcia w niedzielę
  Niedziela:
Nieczynne

SZYBKI KONTAKT

     
ikonka adresu
  Adres:

plac Wolności 12
40-078 Katowice

     
numer telefonu
  Telefon:

(32) 259 62 61

     
adres e-mail
  e-mail:
izba@ir.katowice.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 483280 gościem.