A+ A-
2017-05-16Walne Zgromadzenie Cechu Rzemiosł Różnych w Tarnowskich Górach


We wtorek, 16 maja 2017 roku, odbyłos się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Wolnego Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Tarnowskich Górach. 

2017-05-16Europerspektywy o XXIV Wielkiej Gali

W najnowszym wydaniu magazynu Europerspektywy przeczytać można o XXIV Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach - serdecznie zapraszamy do lektury!

Wersja elektroniczna Europerspektyw dostępna jest na stronie:
http://np.netpublicator.com/netpublication/n65005364 

2017-05-15Szkolenie dla Personelu Projektu 'Śląski System PSF wsparciem rozwoju MŚP'

W poniedziałek, 15 maja 2017 roku w siedzibie Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach odbyło się szkolenie dla Personelu Projektu 'Śląski System PSF wsparciem rozwoju MŚP'.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Projektu pod adresem: www.szkolenia.wst.pl


szkolenie dla Personelu Projektu

2017-05-12Jubileusz 60-lecia powstania Cechu w Wodzisławiu Śląskim


W piątek, 12 maja 2017 roku odbyły się jubileuszowe obchody 60-lecia Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim.

Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim zrzesza aktualnie 256 zakładów działających na terenie gmin: Jastrzębie-Zdrój, Pszów, Racibórz, Radlin, Rybnik, Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Pawłowice, Godów, Gorzyce, Lubomia, Marklowice i Mszana.

Zapraszamy do przeczytania artykułu o Jubileuszu oraz obejrzenia galerii zdjęć na stronie: https://www.nowiny.pl/biznes/128292-cech-laczy-pokolenia.html

Bądź na biężąco! Zapraszamy do polubienia naszego oficjalnego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/IRMSPKatowice - na profilu dostępna jest fotorelacja z uroczystości!

2017-05-12Strefa Biznesu o XXIV Wielkiej Gali


W najnowszym wydaniu magazynu Strefa Biznesu Śląskie przeczytać można o XXIV Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach - największej imprezie rzemieślniczej w naszym województwie.

Przypominamy, że XXIV Wielka Gala odbyła się 1 kwietnia 2017 roku w Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu, w wydarzeniu udział wzięło ponad 2 tysiące osób. Podczas imprezy Pan Jakub Wyciślik, właściciel firmy Meble - Stolarstwo KEJA Jakub Wyciślik uhonorowany został tytułem Rzemieślnika Roku 2016, a Pan Ernestyn Janeta, właściciel firmy Ernestyn Janeta Zakład Rzeźniczo Wędliniarski odebrał Szablę imienia Jana Kilińskiego - najwyższe odznaczenie rzemieślnicze.

Wszystkim laureatom XXIV Wielkiej Gali serdecznie gratulujemy i uprzejmie przypominamy, że już za rok świętować będziemy Jubileuszową 25. edycję imprezy.

Strona ze Strefy Biznesu

2017-05-11Pierwsze Posiedzenie Komitetu Sterującego PSF

W czwartek, 11 maja 2017 roku odbyło się pierwsze posiedzenie komitetu sterującego PSF, podczas którego wypracowano zasady dalszej współpracy dla jak najlepszego wsparcia przedsiębiorców.

Zapraszamy do przeczytania artykułu o Posiedzeniu na stronie: 
https://rpo.wup-katowice.pl/czytaj/szkolenia_szyte_na_miare__za_420_milionow_zlotych 

2017-05-11Narada Oświatowa

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Narady Oświatowej, która odbyła się w czwartek, 11 maja 2017 roku, w siedzibie Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Podczas spotkania Przedstawiciele Cechów Rzemiosł Różnych oraz katowickiej Izby Rzemieślniczej omówili kwestie związane ze szkolnictwem zawodowym. Przedstawione zostały szanse wynikające z naboru do Szkół Branżowych I Stopnia w roku szkolnym 2017/18, a także sytuacja rzemiosła w ostatnich latach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia na oficjalnym profilu Izby na Facebooku - https://www.facebook.com/IRMSPKatowice 

2017-05-11Targi Pracy w Świętochłowicach


11 maja 2017 roku (czwartek) Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach wzięła udział w Targach Pracy i Edukacji organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach - katowicka Izba Rzemieślnicza podczas Targów informowała o korzyściach wynikających z kształcenia się w rzemiośle.

plakat wydarzenia

2017-05-08Bieg z Flagą za nami!


2 maja 2017 roku na katowickiej Dolinie Trzech Stawów odbył się 'Bieg z Flagą' na dystansie 5km, marsz Nordic Walking oraz mini biegi dla najmłodszych. Biegom towarzyszyły pokazy sportowe oraz stoiska informacyjno-edukacyjne partnerów wydarzenia.

Organizatorem wydarzenia był Śląski Urząd Wojewódzki. Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach była Partnerem 'Biegu z Flagą'.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z Biegu na oficjalnym Fanpage Izby Rzemieślniczej na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/IRMSPKatowice - bądź na bieżąco! Zapraszamy do polubienia!

Bieg z Flagą - najmłodsi

Bieg z Flagą - najstarszy uczestnik
Bieg z Flagą - stoisko Izby

2017-05-08Zapraszamy na stronę Projektu 'Śląski System PSF wsparciem Rozwoju MŚP'


Logo Projektów
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Projektu pod adresem:
http://www.szkolenia.wst.pl/index.php

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach wraz z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach operatorem finansowym województwa śląskiego w okresie 2017-2022 r.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach w partnerstwie z Izbą Rzemieślniczą w Katowicach uzyskała rekomendacje na realizację projektu: „Śląski system PSF wsparciem rozwoju MŚP”, w ramach którego będzie dystrybuować środki finansowe - dofinansowanie na realizację usług doradczych, szkoleniowych dla mikro, małych i średnich firm z województwa śląskiego zgodnych z ich potrzebami w okresie IV.2017-XII.2022 r.

Sektor MMŚP będzie mógł korzystać przy współfinansowaniu, jakie daje operator z usług szkoleniowych, doradczych, specjalistycznych kursów, egzaminów czeladniczych, mistrzowskich, kwalifikacyjnych kursów, dopasowanych do potrzeb, rozwoju przedsiębiorstw.
Ulotka

plakat promujący projekt

POBIERZ WIZYTÓWKĘ

kod QR

GODZINY PRACY

     
Godziny otwarcia
  Poniedziałek - Piątek:
7:30-15:30
Biuro Obsługi Klienta 7:00-19:00

     
Godziny otwarcia w sobotę
  Sobota:
8:00-14:00

     
Godziny otwarcia w niedzielę
  Niedziela:
Nieczynne

SZYBKI KONTAKT

     
ikonka adresu
  Adres:

plac Wolności 12
40-078 Katowice

     
numer telefonu
  Telefon:

(32) 259 62 61

     
adres e-mail
  e-mail:
izba@ir.katowice.pl

strony internetowe katowice
Copyright © 2016 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Jesteś naszym 385926 gościem.