NIEAKTUALNE Ogłoszenie o pracę – Specjalista ds. Oświaty i Kwalifikacji Zawodowych

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach ogłasza nabór na stanowisko Specjalisty ds. Oświaty i Kwalifikacji Zawodowych.

Praca w Izbie to szansa na zdobycie doświadczenia w jednej z największych organizacji samorządu gospodarczego w województwie śląskim, zajmujemy się m.in. potwierdzaniem kwalifikacji zawodowych, promocją kształcenia branżowego, realizujemy projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej oraz organizujemy eventy dla Przedsiębiorców.

Wymagania:
– wykształcenie minimum średnie lub wyższe
– dobra znajomość pakietu MS Office w tym szczególnie MS Word i MS Excel
– mile widziane prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:
– umowę o pracę na pełny etat
– możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie doświadczenia
– pracę w godzinach od 7:30 – 15:30

Zakres obowiązków:
– wykonywanie czynności związanych z obiegiem dokumentów kandydata do egzaminu czeladniczego/mistrzowskiego/sprawdzającego
– prowadzenie Sprawozdawczości Działu Oświaty
– wykonywanie innych czynności związanych z pracą działu: tworzenie baz danych, odszukiwanie i wydawanie dokumentów archiwalnych, reprezentowanie katowickiej Izby Rzemieślniczej na Targach Edukacji oraz innych imprezach oświatowych, przygotowanie i obsługa konkursów branżowych i BHP uczniów w rzemiośle organizowanych przez IR itp.
– dbanie o dobre imię i wizerunek Izby
– rzetelne i efektywne wykonywanie powierzonej pracy
– ścisłe i terminowe rozliczanie powierzonych zadań
– kształtowanie właściwej atmosfery w miejscu pracy
– zadania wynikające z realizacji projektu 'Śląskie.Zawodowcy’