Skyhacks Business Weekend 13-15 listopada 2020 roku

Szanowni Państwo, 

Zapraszamy do udziału w niecodziennym wydarzeniu. skyhacks Business Weekend to multievent technologiczny składający się z 3 części wynikających z potrzeby rozwoju, inspiracji i edukacji. Celem tego wydarzenia jest promocja wdrażania nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań oraz sztucznej inteligencji.  Zależy nam na upowszechnianiu uczenia maszynowego, czyli powszechnego machine learning wśród przedstawicieli sektora przemysłowego i produkcyjnego w województwie śląskim.
Poniżej zaproszenie do rejestracji:
Zaproszenie skyhacks Business Weekend

13 listopada 2020

Część 1: 10.00 – 12.00

Polska, Województwo Śląskie, Przemysł, Ludzie i możliwości – przedstawimy potencjał regionalnej współpracy, zasoby województwa i kraju oraz najważniejsze wyzwania w transformacji przemysłowej regionu.

Część 2: 13.00 – 14.30

Innovation Day by Plug and Play Tech Center Vienna – przedstawimy akcelerator Plug and Play, jego cele i zadania oraz 3 projekty biznesowe w fazie rozwoju, które są adresowane właśnie do branży przemysłowej.

13-15 listopada

Część 3: Hackathon

Przygotowane są dwa równoległe Hackathony. Pierwszy to konkurs adresowany do programistów z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Drugi hackathon jest adresowany dla przedsiębiorczych i kreatywnych osób oraz startupów na każdym poziomie rozwoju, które chciałby zaprezentować swój pomysł, skonsultować go z mentorami i wraz z nimi ocenić jego potencjał.