Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu- nowa edycjaDofinansowania z KFS w Tarnowskich Górach do szkoleń kosmetycznych, fryzjerskich oraz barberskich we współpracy z Izbą Rzemieślniczą MŚP

Szanowni Państwo,  

Informujemy o możliwości uzyskania dofinansowania/sfinansowania ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego z Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach organizowanych przez IRMŚP w Katowicach szkoleń kosmetycznychfryzjerskich oraz barberskich.

Nabór wniosków przez PUP realizowany będzie w okresie:
od 01.02.2021r. do 12.02.2021r.

 

Pod linkiem:

http://www.pup-tg.pl/main/aktualnosci_komunikaty_ogloszenia/idn:414.html zamieszczone zostały szczegółowe zasady ubiegania się o dofinansowanie kursów/szkoleń w ramach KFS ze środków PUP Tarnowskich Górach.

 

Informujemy, że dla mikroprzedsiębiorców w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku przez PUP, szkolenia mogą zostać w 100% sfinansowane ze środków KFS.

 

Pracownicy IRMŚP w Katowicach kompleksowo pomogą Państwu w wypełnieniu wniosku o sfinansowanie/dofinansowanie organizowanych przez nas szkoleń.

 

W razie zainteresowania przygotowaniem wniosku, prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Działem Projektów 32/259 62 61 wew. 110 lub z Biurem Zarządu
32/259 62 61 wew. 103 bądź o kontakt e-mailowy pod adresem: projekty@ir.katowice.pl