Dofinansowania z KFS w Siemianowicach Śląskich do szkoleń fryzjerskich oraz kosmetycznych we współpracy z Izbą Rzemieślniczą MŚP

Szanowni Państwo,


Informujemy o możliwości uzyskania dofinansowania/sfinansowania ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego z Powiatowego Urzędu Pracy w Siemianowicach Śląskich organizowanych przez IRMŚP w Katowicach szkoleń fryzjerskich kosmetycznych (wymagane jest spełnienie przynajmniej jednego z priorytetów określonych przez Ministra właściwego do spraw pracy, dot. wydatkowania środków KFS w roku 2021).

Przypominamy, że o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego mogą ubiegać się wszyscy pracodawcy, zatrudniający co najmniej 1 pracownika w ramach umowy o pracę.

Nabór wniosków przez PUP realizowany jest w okresie: od 01.02.2021r. do 12.02.2021r.

Pod linkiem:

https://siemianowiceslaskie.praca.gov.pl/-/14244521-nabor-wnioskow-kfs

zamieszczone zostały szczegółowe zasady ubiegania się o dofinansowanie kursów/szkoleń w ramach KFS ze środków PUP Siemianowice Śląskie.

 

Informujemy, że dla mikroprzedsiębiorców w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku przez PUP, szkolenia mogą zostać w 100% sfinansowane ze środków KFS.

 

Pracownicy IRMŚP w Katowicach kompleksowo pomogą Państwu w wypełnieniu wniosku o sfinansowanie/dofinansowanie organizowanych przez nas szkoleń.

W razie zainteresowania przygotowaniem wniosku, prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Działem Projektów 32/259 62 61 wew. 110 lub z Biurem Zarządu 32/259 62 61 wew. 103 bądź o kontakt e-mailowy pod adresem: projekty@ir.katowice.pl