Oferta pracy: Specjalisty ds. aktywnego pozyskiwania uczestników i uczestniczek do Projektu 'Śląski system PSF wsparciem rozwoju MMŚP’ CZĘSTOCHOWA

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach
poszukuje pracownika
do Punktu Rekrutacyjno –Informacyjnego w Częstochowie

na stanowisko:

Specjalisty ds. aktywnego pozyskiwania uczestników i uczestniczek do Projektu „Śląski system PSF wsparciem rozwoju MMŚP”

 Główne zadania:

• działania informacyjno-promocyjne dotyczące możliwości udzielania dofinansowania dla mśp w zakresie usług rozwojowych z BUR

• wspieranie merytoryczne przedsiębiorców w zakresie przygotowania i wypełnienia dokumentacji aplikacyjnej, zapewnienie pomocy przy wypełnianiu dokumentów zgłoszeniowych,

• przyjmowanie i weryfikowanie zgłoszeń rekrutacyjnych,

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie

• doświadczenie we współpracy z Przedsiębiorcami

• dobra znajomość obsługi komputera (w tym programów word, excel)

• zdolności organizacyjne

• odpowiedzialność

• systematyczność

• zaangażowanie

• komunikatywność

• umiejętność analitycznego oraz twórczego myślenia

• samodzielność

Oferujemy:

•  umowę o pracę