XXIX Wojewódzki Konkurs Uczniów Fryzjerstwa

Szanowni Państwo,

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach wraz z Komisją Branżową Fryzjersko-Kosmetyczną oraz Dyrekcją Zespołu Szkół Techniczno- Zawodowych w Piekarach Śląskich organizuje  XXIX Wojewódzki Konkurs Uczniów Fryzjerstwa, który odbędzie się 21 stycznia 2024 roku o godzinie 9:00 w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych w Piekarach Śląskich (ul. Bytomska 81A, 41-940 Piekary Śląskie). Jesteśmy dumni z faktu, że Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Pani Sława Umińska- Kajdan.

Konkurs skierowany jest do Uczniów Branżowych Szkół I Stopnia, odbywających praktyczną naukę zawodu w zakładach rzemieślniczych.

Zgłoszenia uczestników należy nadesłać do dnia 12 stycznia 2024 roku do Działu Oświaty i Kwalifikacji Zawodowych (na adres e-mail: daria.frydrych@ir.katowice.pl, wypełniając kartę zgłoszeniową, podając imię i nazwisko uczestnika, rok nauki, dział fryzjerstwa – damski lub męski, wyszczególnione konkurencje oraz dane mistrza szkolącego i szkoły).

Załączniki:

karta zgłoszeniowa_2024

regulamin konkursu 2024_