Projekt START2ACT szansą na efektywność energetyczną – zaproszenie

W nawiązaniu do informacji otrzymanej z Europejskiej Unii Rzemiosła, Małych i Średnich Przedsiębiorstw pragniemy zaprosić wszystkich przedsiębiorców do udziału w projekcie 'START2ACT’, finansowanym przez Unię Europejską.

Projekt ma na celu wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów w zakresie wydajności energetycznej w ich codziennej działalności.

'START2ACT’ zapewnia bezpłatne doradztwo i działania szkoleniowe – on-line oraz stacjonarnie – firmom w Polsce i ośmiu innych państwach. W ramach projektu opracowano trzy innowacyjne narzędzia internetowe, odpowiednie dla trzech poziomów znajomości efektywności energetycznej: dla MŚP nowych w tej dziedzinie, dla firm już posiadających pewną wiedzę, a także dla wymagających odpowiedzi na szczegółowe, specjalistyczne pytania.

Udział w projekcie pozwoli przedsiębiorstwom w zmniejszeniu zużycia energii oraz obniżeniu kosztów nawet o 20%, poprzez wprowadzenie prostych, ale skutecznych środków wpływających na ich codzienne funkcjonowanie.

W celu zapoznania się ze szczegółami, zachęcamy do wejścia na stronę internetową: https://pl.start2act.eu/ (w języku polskim).