Ruszył konkurs Rządowego Programu 'Polski Inkubator Rzemiosła’ Edycja 2021

Szanowni Państwo,

od dnia 21 lipca 2021 roku od godziny 15:00 możliwe jest złożenie wniosków w ramach projektu Polski Inkubator Rzemiosła. Temat został poruszony podczas konferencji współorganizowanej przez Izbę Rzemieślniczą MŚP oraz Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, która odbyła się 25 czerwca 2021 roku. Poniżej znajdą Państwo link do artykułu informującego o rozpoczęciu konkursu i możliwości składania wniosków oraz link do Systemu Obsługi Dotacji, w którym należy dokonać rejestracji celem złożenia wniosku.

Termin składania ofert upływa 11 sierpnia 2021 r. o godzinie 15:00.

Link informacyjny:

https://niw.gov.pl/program-polski-inkubator-rzemiosla-startuje-konkurs/

Link do Systemu Obsługi Dotacji:

https://generator.niw.gov.pl/

Dotacje w ramach tej edycji konkursu są środkami przeznaczonymi na realizację zadania nr 1 – Wsparcie instytucjonalne i infrastrukturalne organizacji rzemieślniczych.

W ramach zadania przewidziano 2 ścieżki:

  1. Ścieżka „Rozwój potencjału infrastrukturalnego organizacji rzemieślniczych”
  2. Ścieżka „Rozwój potencjału organizacyjnego rzemiosła oraz budowanie partnerstw lokalnych”

Maksymalna kwota dotacji to 20 000 zł. Wniesienie wkładu własnego w ramach składanych ofert nie jest wymagane oraz możliwe jest ubieganie się o realizację zadań w dwóch ścieżkach jednocześnie.

Więcej szczegółów można uzyskać po kliknięciu:

Szczegółowe pytania na temat Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła Edycja 2021 będzie można kierować w terminie naboru ofert  pod numer telefonu 601-901-327 w godz. 10:00-15:00 od poniedziałku do piątku lub e-mailowo na adres: pir@niw.gov.pl.

Zachęcamy do składania ofert.