Praca w Biurze Obsługi Klienta dział Projektów Europejskich

Szanowni Państwo,

Poszukujemy pracowników do Biura Obsługi Klienta działu Projektów Europejskich – 2 etaty w Katowicach- plac Wolności 12

Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

Zakres obowiązków pracowników BOK:

  • działania promocyjne i informacyjne -obsługę infolinii, udzielanie informacji osobistej oraz elektronicznej,
  • wspomaganie działań rekrutacyjnych w pełnym zakresie,
  • aktywne promowanie projektu, jego zasad, rezultatów,
  • wsparcie w zakresie zakładania kont Europass i moje Portfolio,
  • wsparcie techniczne w zakresie funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych,

Kwalifikacje kandydatów do pracy na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rekrutacją/promocją/marketingiem/obsługą klienta
  • dokładność i sumienność,
  • doświadczenie w pracy projektowej,-
  • umiejętność pracy w zespole.

Zatrudnienie maj/czerwiec

CV  prosimy przesyłać do 10 kwietnia 2024 roku na adres mailowy: izba@ir.katowice.pl  (w temacie maila proszę wpisać BOK). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji udziela Pani Monika tel: 515-037-305

Informacja RODO dla kandydatów