Praca dla Doradcy Zawodowego

Szanowni Państwo,

Poszukujemy pracowników na stanowisko Doradca zawodowy.

Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; atrakcyjne wynagrodzenie; 5 etatów (Sosnowiec, Katowice, Tychy, Bytom, Gliwice)

Wymagane doświadczenie:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (doradca zawodowy);
  • doświadczenie w postaci co najmniej 500 godzin doradztwa zawodowego zrealizowanego w ciągu trzech ostatnich lat przed rozpoczęciem projektu tj. 05.2024;
  • Doświadczenie w pracy z różnym profilem klientów (bezrobotni, pracujący, bezdomni).

Główne zadania:

  • budowanie motywacji do rozwoju osobistego i zawodowego uczestników,
  • wsparcie w analizie potrzeb rozwojowych z wykorzystaniem modelu Bilansu Kompetencji,
  • wsparcia w wyborze odpowiednich usług.
  • wsparcie w przypadku kompetencji cyfrowych wykorzysta narzędzia euro pass.

Zatrudnienie maj/czerwiec

CV  prosimy przesyłać do 10 kwietnia 2024 roku na adres mailowy: izba@ir.katowice.pl  (w temacie maila proszę wpisać Doradca Zawodowy). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji udziela Pani Monika tel: 515-037-305

Informacja RODO dla kandydatów